dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

niedziela, 26 lutego 2012

Firma kurierska OPEK


Firma kurierska OPEK
O firmie

Firma OPEK Sp. z o.o. rozpoczęła działalność  na rynku polskim w 1994 roku, dysponuje wieloletnim doświadczeniem w realizacji takich usług, jak: magazynowanie, konfekcjonowanie, kompletacja i znakowanie towarów oraz ich dystrybucja.

Mając odpowiednie doświadczenie, bazę techniczną oraz profesjonalną kadrę współpracowników, w tym z wieloletnim stażem w branży kurierskiej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych licznych klientów, uruchomiliśmy w 1999 r działalność w zakresie usług kurierskich, które świadczymy na terenie całej Polski .
Zgodnie z obowiązującymi regulacjami Firma OPEK Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze operatorów pocztowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Działalność w zakresie usług kurierskich może wykonywać bezterminowo na obszarze Rzeczypospolitej i zagranicą. W połowie 2002 r. nasze usługi wzbogaciliśmy o serwis międzynarodowy.

W latach 2004 - 2010r. Spółka wprowadziła zmiany organizacyjne, otwierając w miejsce przedstawicielstw własne Oddziały - obecnie dysponuje 41 własnymi Oddziałami oraz 3 przedstawicielstwami regionalnymi. Oddziały Spółki usytuowane są głównie w dużych aglomeracjach miejskich z rozbudowaną infrastrukturą.

44 przedstawicielstwa w Polsce, połączone są systemem nocnych przewozów liniowych, zapewniając w ten sposób skuteczne i terminowe doręczanie przesyłek do każdego miejsca w kraju następnego dnia po ich nadaniu.

Sukces rynkowy i aktualną pozycję wśród firm kurierskich, działających na rynku polskim osiągnęliśmy przede wszystkim dzięki terminowości doręczeń oraz dobrze zorganizowanej realizacji usług dodatkowych, co zapewniło nam, stale powiększające się grono klientów.Zapraszamy na:
www.opek.com.pl
Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz